Atklāj arī pasaules putnus

Raibknābja tukāns (Ramphastos sulfuratus). Foto: Māris Puķītis

Raibknābja tukāns (Ramphastos sulfuratus). Foto: Māris Puķītis

Latvijā ir konstatētas teju 360 putnu sugas no apmēram 10 000 pasaulē sastopamajām. Žurnāls „Putni dabā” stāsta pamatā par Latvijas putniem un to pētījumiem un aizsardzības pasākumiem, taču pasaulē vēl ir tik daudz skaistu putnu, ka arī Latvijas putnu vērotāji speciāli dodas vērot putnus uz citām zemēm. Šoreiz Māris Puķītis nolēma doties vērot un fotografēt putnus uz vairāk nekā 820 putnu sugu bagāto valsti – Kostariku. Montesumas oropendola, mangrovju bezdelīgas, smējējvanags un raibknābja tukāns ir tikai daži putni, ko Māris sastapa savā ceļojumā. Par šo ceļojumu un sastaptajiem krāšņajiem putniem lasi nākamajā žurnāla “Putni dabā” numurā. Taču, lai ar šiem putniem varētu iepazīties arī bērni un ikviens interesents Latvijas bibliotēkās un internetā, lūdzu, nobalso par tā izdošanu!

Noteikti nobalso VISOS trīs veidos un aicini to darīt arī savus draugus, radus, paziņas, kolēģus utt. Tas ir tik vienkārši, apmeklē VISAS trīs saites un spied BALSOT*:

http://ej.uz/putni13a – ar mobilo tālruni (portālā Labiedarbi.lv, bez maksas),
http://ej.uz/putni13c – ar Draugiem.lv profilu,
http://ej.uz/putni13d – ar inbox.lv e-pastu.

Vairāk info: http://putnidaba.lv/sakums/

 

Lielākas intereses un jautājumu gadījumā droši sazinies ar žurnāla galveno redaktoru Agni Bušu (agnis@putnidaba.lv).

* Ja gadījumā neesi reģistrējies Draugiem.lv vai nelieto inbox e-pastu, nebēdā – nobalso sev iespējamajos veidos un padod šo ziņu tālāk.

This entry was posted in Žurnāls "Putni dabā". Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>