Jaunais "Putni dabā" numurs devies uz bibliotēkām

putni_dabaa_13_2_vaaksŠogad jau otrais žurnāla “Putni dabā” numurs ir veiksmīgi izdots un pieejams gan Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedriem, gan ikvienam interesentam, pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda, Arcadia fonda, aģentūras DUE, karšu izdevniecības Jāņa sēta, poligrāfijas grupas United Press, papīra piegādātāju Papyrus un Arctic Paper, kā arī privāto ziedotāju atbalstam.

Žurnāla galvenā misija ir Latvijas sabiedrības izglītošana, tāpēc to bez maksas saņem LOB biedri, kā arī elektroniski pieejams Putnidaba.lv interneta lapā. Jau ceturto reizi pēc kārtas žurnāls tiek dāvināts arī visām Latvijas publiskajām bibliotēkām (vairāk nekā 800) sadarbībā ar LNB Bibliotēku attīstības institūtu.

Šajā numurā lasiet par mežu ciršanu pavasarī, mākslīgajām ligzdām lielajiem ērgļiem un ūpim, cilvēku pavadoni putnu pasaulē – Ģirtu Kasparsonu, putnu iepazīšanu personiski, jaunu putnu sugu Latvijā – rietumu lakstīgalu, ziemeļu svilpi Latvijā un citus interesantus rakstus.

Žurnāls pamatā tiek sagatavots brīvprātīgi, tāpēc katrs žurnāla pirkums un ziedojums ir kā atbalsts nākamo žurnāla numuru izdošanai un sabiedrības izglītošanai (t. sk. pieejamībai vairāk nekā 800 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kur ar putniem var iepazīties arī bērni).

Par sadarbības iespējām ar žurnālu “Putni dabā” iespējams sazināties ar žurnāla redaktoru Agni Bušu (agnis@putnidaba.lv).

           LOB    Due

Jana Seta    Unitedpress  Arctic Paper  Papyrus
Žurnāla vāki drukāti uz Arctic paper Munken Lynx 170g papīra

This entry was posted in Žurnāls "Putni dabā". Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>