Konkurss: cik putnu sugu redzams šajā video?

Putni ir visur! Tāpēc putnu izpratnē “daba” jeb to dabiskā dzīves vide mūsdienās arī ir praktiski visur. Par pilsētu daļa putnu uztver par savu dabisko vidi. Un žurnāls “Putni dabā” raksta par putniem to dabiskajā vidē jeb “dabā”.

Juras_putni_200Dalies ar šo ziņu sociālajos tīkos, atbildi uz jautājumu – cik putnu sugu ir skaidri saredzams šajā video – un piedalies konkursā! Viens no pareizo atbilžu autoriem saņems apjomīgo un vērtīgo grāmatu “Latvijas jūras un piekrastes putni”, kura šobrīd vēl ir sagatavošanā.

Konkursa termiņš ir līdz 31. martam, kad vari paspēt atsūtīt e-pastu uz agnis@putnidaba.lv ar pareizo atbildi (ar norādi “Konkursam”), kā arī publiski dalīties ar šo ziņu sociālajos tīkos – Draugiem.lv, Twitter un Facebook. Viens no pareizās atbildes iesūtītājiem izlozes ceļā saņems minēto grāmatu (tiklīdz tā tiks izdota), ja uzreiz pēc 31. marta jaunumu plūsmā būs atrodams ieraksts par šo ziņu: Draugiem.lv – Runā, Twitter  -Tweets, Facebook – Timeline. Sūtot atbildi vēlams arī norādīt, kurā no sociālajiem tīkliem ieraksts ir veikts, kad tas ir darīts un, protams, arī savu vārdu un uzvārdu (un segvārdu, ja attiecīgajā tīklā parādies ar citu “nosaukumu”). Konkursa ietvaros ir tiesības piešķirt arī papildu veicināšanas balvas.

Atceries arī nobalsot par žurnāla “Putni dabā” krāsainajiem numuriem Latvijas bibliotēkām abos veidos:
http://ej.uz/putni13a – gan ar mobilo tālruni (portālā Labiedarbi.lv),
http://ej.uz/putni13b – gan ar Draugiem.lv profilu.

Balsošana ilgst līdz 31. martam un ir bez maksas.

Putniem dabā BŪT!!!

Agnis Bušs
LOB žurnāla “Putni dabā” redaktors
agnis@putnidaba.lv

This entry was posted in Video. Bookmark the permalink.

2 Responses to Konkurss: cik putnu sugu redzams šajā video?

  1. Briedis says:

    Mūzika gan dramatiska, bet pats video jau feins :D

  2. Pingback: Video konkursa rezultāti |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>