Piedalies ar savu fotostāstu

Vai atceries, kad ar aizrautību lasīji kādu fotostāstu žurnālā „Putni dabā”? Diemžēl drukātā žurnāla lapas pusēs nav iespējams publicēt tik daudz fotostāstu, cik mēs vēlētos. Par laimi mūsdienās ir arī citas iespējas un vieni no tiem ir arī sociālie tīkli. Arī žurnāls „Putni dabā” ir pārstāvēts sociālajos tīklos, t.sk. arī Latvijā populārākajā sociālajā vietnē Draugiem.lv. Arvien pieaugošais lapas www.draugiem.lv/putnidaba sekotāju skaits ļoti novērtē tajās esošās putnu bilžu galerijas, tāpēc žurnāls „Putni dabā” sadarbībā ar portālu Draugiem.lv piedāvā ikvienam piedalīties lapas galerijās ar saviem fotostāstiem.

Sūti savas bildes uz agnis@putnidaba.lv ar nelieliem aprakstiņiem, lai veidotos fotostāsts, un ar „Putni dabā” redaktora palīdzību (un ieteikumiem, ja vajadzīgs) galerija tiks publicēta. Vienā fotostāstā optimālais attēlu skaits ir 3–10, bet izskatīsim arī īsākus vai garākus fotostāstus. Labākie un interesantākie fotostāsti tiks publicēti arī žurnālā „Putni dabā”.

4_salikums2_IPViens žurnālā “Putni dabā” publicētā fotostāsta piemērs:
I. Priedniece, Peldošs vistu vanags.

Agnis Bušs
LOB žurnāla „Putni dabā” redaktors
agnis@putnidaba.lv

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Piedalies ar savu fotostāstu

  1. IpaD says:

    Neticami skaisti radijumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>