"Tautas klasē" uzvar komanda APLA

Kamēr pieredzējušās komandas vēl cīnās Torņu cīņās, “Tautas klases” komandas jau ir beigušas vērot putnus un ir zināmi provisoriskie rezultāti.

APLA_komanda

APLA komanda Daugavgrīvas tornī (pagaidām vēl nepilnā sastāvā). Foto: Agnis Bušs

Ar 32 novērotām putnu sugām pirmo vietu iegūst komanda APLA jeb “Avotiņa Putnu Lekciju Absolventi”, kura cīnījās Daugavgrīvas tornī. Otrajā vietā ierindojas komanda “Ķauķīši” ar 24 novērotām putnu sugām, kura atradās Draugiem.lv Ķengaraga tornī.

“Tautas klases” uzvarētājkomanda balvā saņems īpašu SIA “Motacilla” putnu vērošanas un mācīšanās ekskursiju Edgara Lediņa pavadībā. E.Lediņš pats arī piedalās Torņu cīņās “Naktsputnu” komandas sastāvā, kura šobrīd cīnās Sedas tornī. Stap citu E.Lediņš ir vienīgais dalībnieks, kurš ir piedalījies visās rīkotajās Torņu cīņās.

Šīs komandas turpina dalību arī pārējās kategorijās – Draudzīgākais tornis un Interesantākais novērojums. Uzvarētāji šajās kategorijās un arī pieredzējušo komandu uzvarētāji tiks noskaidroti un apbalvoti rīt, 19. maijā, “3 pavāru restorānā”. Uzvarētājkomanda balvā saņems jaunos karšu izdevniecības “Jāņa sēta” Latvijas ceļu atlantus mērogā 1:100 000, kas ir detalizētākais ceļu karšu izdevums par visu Latvijas teritoriju.

Agnis Bušs,
agnis@putnidaba.lv

This entry was posted in LOB ziņas, Torņu cīņas. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>