Uzzini vairāk par putnu gredzenošanu

Cogar_1_20120712_JKuze

Gredzenota zaļā vārna. Foto: Jānis Ķuze / putnubildes.lv

25. aprīlī plkst. 18:00 Latvijas Dabas muzeja Zooloģijas ekspozīcijā notiks dabas vakars, kurā apmeklētājiem būs iespējams uzzināt visu par putnu gredzenošanu Latvijā – tās pirmsākumiem, attīstību un nākotnes perspektīvām.

Dabas muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko un LU Bioloģijas Institūta Latvijas Gredzenošanas Centra vadītājs Juris Kazubiernis stāstīs, kāpēc putni tiek gredzenoti, kā tas aizsācies, kad un kā tika uzsākta putnu gredzenošana pasaulē un kā tā attīstījusies Latvijā un kādas iezīmēšanas metodes tiek izmantotas pētot dažādu sugu putnus.

Dabas vakara apmeklētāji uzzinās par aktualitātēm putnu izpētē un gredzenošanā, kā arī to, kas Latvijā gredzeno putnus un kur tas tiek veikts. Speciālisti sniegs ieskatu gredzenošanas rezultātos un dalīsies interesantākajos gadījumos par atrastajiem gredzenotajiem putniem.

Dalības maksa Ls 1.

This entry was posted in Gredzenošana. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>